KONST / Litografier / Färglitografi 11709182
nr 1170 9182
Sven Lingardsz
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 103/280, motivet: 28x20 cm
Sven Lingardsz, svensk bildkonstnär född 1944.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 mars 2018
kl 18:37:22
16/3 17:37:31
100 kr
16/3 20:00:47
19 mar